Рачна пумпа за дезинсекција

990.00 ден

Рачна пумпа за дезинсекција

Шифра 4313

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4313 Ознаки:

Опис

Ранец распрскувач е сад од 16 литри со рачна рачна пумпа и механизам за прскање.

Погоден за наводнување на градината, дезинсекција на домови и индустриски намени.

Распрскувачот е алатка која ќе прска течни материјали како што се ѓубрива, пестициди, хербициди

Вака употребениот распрскувач ќе треба да може да калибрира за оние материјали (ѓубрива, пестициди и хербициди) што се применуваат.

Карактеристики на ранец:

Изработен е од пластика.
Големина: 16L
Тежина: 4,5 кг