Сет клучеви 52 парчиња

1,790.00 ден

Сет клучеви 52 парчиња

Шифра 2508

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 2508 Ознаки:

Опис

Сет од 52 парчиња спакувани во метална кутија

Квалитетна изработка од хром – ванадиум челик