Преместувачи на мебел

620.00 ден

Преместувачи на мебел

Шифра 2516

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 2516 Ознаки:

Опис

Метални преместувачи со вградени тркалца со помош на кои на лесен начин ќе ги преместувате тешките елементи во домот како електричен шпорет, фрижидер, машина за перење, шпорет, замрзнувач, како и елементите од вашиот мебел.

Метална лост – рачка со која ќе го подигнете било кој предмет и потоа ги поставувате тркалцата под предметот.