Електро-масажер за врат KH-920

590.00 ден

Електро-масажер за врат KH-920

Шифра 4463

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4463 Ознаки:

Опис

1. Користејќи ја технологијата на нискофреквентен пулс, масажерот за врат е специјално дизајниран за масажа на вратот за ублажување на болката и стимулирање на циркулацијата на крвта.

2. Има 5 прилагодливи нивоа на режим, можете да го изберете соодветниот режим според вашите потреби. За ублажување на замор при првата употреба се препорачува да започнете со режим на ниско ниво.

3. За поголема удобност, нанесете алое вера на вратот пред масажа за одржување на влажноста на кожата

4. За намалување на заморот се препорачува употреба 2-3 пати на ден по 15 минути. Овој масажер за врат е полесен од слушалки, што ви го олеснува носењето без разлика дали сте на службено патување, дома, пешачите, гледате телевизија… Можете да уживате во масажата во секое време и каде било.

Спецификација:

Материјал: ABS

Влезен напон: 5V

Време на полнење: 30 минути

Време на употреба: Повеќе од 60 минути

Се полни преку било кој полнач од мобилен телефон со наменски УСБ кабел во пакувањето