Електричен масажер со двојна глава

770.00 ден

Електричен масажер со двојна глава

Шифра 3714

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3714 Ознаки:

Опис

Електричен масажер со двојна глава и рачка со помош на која ќе може само да си го измасирате грбот

Помага во отстранувањето на масните наслаги на телото, релаксира и опушта

Променливи глави со различна текстура

Ергономска нелизгачка рачка

Работи на 220 V

Моќност 30 W

Димензии: 43 x 14 x 13 cm