Ударна дупчалка 600w – Iskra Z1J 13 (DB5307)

1,990.00 ден

Ударна дупчалка 600w – Iskra Z1J 13 (DB5307)

Шифра 4529

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

– Напон: 220-240V ~ 50Hz
– Моќност : 600W (max)
– Вртежи : 0-3000 врт / мин
– футер: Ø 1,5 – 13 mm
– Променлива брзина
– Две насоки на вртење
– Додатна рачка
– Мерач на длабина
– Дупчење на :
• железо : 13 mm
• бетон : 16 mm
• дрво: 25 mm
– Должина на кабел: 1.8 m
– Димензии на пакувањето (во mm) : 240 (В ) x 263 ( Ш) x 70 (Д)
– Тежина: 2,03 кг
– Бруто Тежина: 2,13 кг

Гаранција – 2 години