Ударна дупчалка 900w – Iskra Z1J DD24 13B

2,590.00 ден

Ударна дупчалка 900w – Iskra Z1J DD24 13B

Шифра 4530

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

900 W јачина
3000 rpm во празен од
футер од 1,5 до 13 mm
Вариабилна брзина и ротација во две насоки
гумирана задна рачка и предна рачка со мерило за длабочина
1,8 m должина на кабелот
2 kg тежина
2 години гаранција