Убодна пила – Iskra JS450

2,190.00 ден

Убодна пила – Iskra JS450

Шифра 4547

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4547 Ознаки:

Опис

• 230-240V~50Hz
• Јачина: 450W (max)
• 3 агли на водење
• Брзина : 1-3000 /min
• Променлива брзина
• Агол на сечење: do 45°
• Дебелина на сечење:
• дрво: 45 mm
• пластика: 10 mm
• железо: 6 mm
• Должина на кабел: 1,8m
• Димензија (mm): 220 x 77 x 210
• Нето тежина: 1,6 kg
• Бруто тежина: 1,64 kg

• Гаранција 24 месеци