Ударна дупчалка 1050W – Iskra GX-EID043

3,290.00 ден

Ударна дупчалка 1050W – Iskra GX-EID043

Шифра 4531

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Ергономична и лесна ударна дупчалка, со моќен 1050W мотор.

Одлична за работење на тешко дофатни места, и претцизно дупчење во пластика, метал, дрво, плочки, и бетон.

Моќност : 1050W (max),
Вртежи : 0-3000 врт / мин,
Променлив футер: Ø 1,5 – 13 mm,
Променлива брзина,
Две насоки на вртење,
Додатна рачка,
Должина на кабел: 1.8 m

Гаранција – 2 години