Фен за сушење коса – Iskra RH 1837-2 BL/GY

1,390.00 ден

Фен за сушење коса – Iskra RH 1837-2 BL/GY

Шифра 4523

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4523 Ознаки:

Опис

Стилски, полу-професионален фен за сушење коса, со долг кабел, гајка за закачување и тело од високо квалитетна пластика.
Фенот има и голем и мал дифузер за рамномерно и прецизно сушење.
Моќност: 2200 W
Напон: 230V ~ 50Hz
Брзина: 2
Број на температури: 3
Гаранција: – 2 години

Дополнителни информации

Одберете боја

Црна, Сива