Хилта 850w – Iskra Z1C-DL05-26

5,490.00 ден

Хилта 850w – Iskra Z1C-DL05-26

Шифра 4539

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Електричен чекан / дупчалка (Хилта)

850 W јачина
850 rpm во празен од
3150 удари во минута
SDS Футер
Предна рачка, BMC куфер, 2 длета, 3 бургии, 1 футер, 1 штитник за прашина
1,8 m должина на кабелот
2,2 kg тежина
2 години гаранција