Аголна брусалка 2000w – Iskra GX AG010 B

5,990.00 ден

Аголна брусалка 2000w – Iskra GX AG010 B

Шифра 4538

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4538 Ознаки:

Опис

Аголна брусалка Iskra GX-AG010-B
2000 W јачина
6500 rpm во празен од
230 mm макс. големина на диск
М14 големина на осовина
Подесива рачка на 3 позиции
Должина на кабел: 1,8м

2 години гаранција