Циркуларна пила – Iskra GX-MC010B-2

4,490.00 ден

Циркуларна пила – Iskra GX-MC010B-2

Шифра 4544

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4544 Ознаки:

Опис

1200 W јачина
5000 rpm во празен од
Длабочината на сечење на 90 ° – 60 mm
при 45 ° – 48 mm
Подесувачки агол на сечење од 90 до 45 °
1,8 m кабел
2 години гаранција