Аголна брусалка 500w – Iskra GX-AG046-2

1,990.00 ден

Аголна брусалка 500w – Iskra GX-AG046-2

Шифра 4534

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4534 Ознаки:

Опис

Напон: 220-240V~50Hz

Јачина: 500W (max)

Вртежи: 0-11.000 okr/min

Големина на диск Ø 115 mm

Осовина: M14

Две дотатни места за рачка

Должина на кабел: 1,8m

Димензии на пакување (В mm): 295 (Д) x 135 (Ш) x 120 (V)

Нето тежина: 1,9 kg

Гаранција – 2 години