Аголна брусалка 600W – Iskra S1M-HF-115-1

2,490.00 ден

Аголна брусалка 600W – Iskra S1M-HF-115-1

Шифра 4535

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4535 Ознаки:

Опис

600 W јачина
11000 rpm во празен од
115 mm макс. големина на диск
М14 големина на осовина
Подесива рачка
1,7 kg тежина
2 години гаранција