Ударна дупчалка 710w – Iskra Z1JE-KK6-13

2,390.00 ден

Ударна дупчалка 710w – Iskra Z1JE-KK6-13

Шифра 4533

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Ударна бормашина

Iskra Z1JЕ-КК6-13
710 W јачина
3000 rpm во празен од

футер од 1,5 до 13 mm

Вариабилна брзина и ротација во две насоки
гумирано тело и предна рачка со мерило за длабочина
1,8 m должина на кабелот
2 kg тежина
2 години гаранција