Ударна дупчалка 500w – Iskra GX-EID040-2

1,890.00 ден

Ударна дупчалка 500w – Iskra GX-EID040-2

Шифра 4528

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Ергономична и лесна ударна дупчалка, со моќен 500 W мотор.

Одлична за работење на тешко дофатни места, и прецизно дупчење во пластика, метал, дрво, плочки, и бетон.
Напон : 220-240V~50Hz
Јачина: 500W (max)
Брзина на вртежи: 0-3000 okr/min
Глава: Ø 1,5-13 mm
Променлива брзина
Два смера на вртење
Рачка
Мерач на длабочина
Должина на кабел: 1,8m
Димензии на пакување (В mm): 290 (Д) x 70 (Ш) x 255 (В)
Нето тежина: 2,03 kg

Гаранција – 2 години