Мини тример – Iskra MY-702

990.00 ден

Мини тример – Iskra MY-702

Шифра 4536

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4536 Ознаки:

Опис

Напон: 1.2V,
Моќност: 2W,
4 Додатоци,
Отстранува влакна од нос, веѓи, коса, уши
Сечиво со висок квалитет и острина за безболно отстранување влакна
Не ја иритира кожата
Li-ion Батерија, со стандарден полнач
База за чување на додатоците
Ергоомски обликуван, лесен за употреба и оддржување

2 година гаранција