Аголна брусалка 900w – Iskra GX-AG047

2,990.00 ден

Аголна брусалка 900w – Iskra GX-AG047

Шифра 4537

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категории , SKU: 4537 Ознаки:

Опис

900 W јачина
12000 rpm во празен од
125 mm макс. големина на диск
М14 големина на осовина
Подесива рачка
1,8 m кабел

Гаранција: 2 години