Полица за во бања

1,090.00 ден

Полица за во бања

Шифра 3268

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Полица за во бања која се поставува над машина за перење или над вц шољата.

Идеална за во мали бањи каде секој дел од просторот кој може да се искористи ви е добредојден.

Димензии 152 x 60 x 18 cm