Дупчалка за правење отвори за шарки на врати

1,790.00 ден

Дупчалка за правење отвори за шарки на врати

Шифра 4752

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4752 Ознака:

Опис

Алатка со помош на која се прави прецизно дупчење на дупките на шарките со врвна точност, обезбедувајќи совршено усогласување на вратата на кабинетот и професионален изглед.

Благодарение на неговата способност да обезбеди стабилно и сигурно прицврстување на вратата на кабинетот, овој локатор осигурува дека вратата нема да се ниша или да се отвори ненамерно, обезбедувајќи трајна сигурност и функционалност.

Изработен нерѓосувачки челик, овој локатор на дупки за дрво гарантира долгорочна употреба без деформации или оштетувања, што го прави сигурен алат во твојот арсенал за обработка на дрво.

Со интуитивен дизајн и едноставно поставување, овој локатор на дупки за дрво овозможува брзо и ефикасно дупчење на дупките на шарките дури и за корисници со минимално искуство, заштедувајќи време и намалувајќи ја фрустрацијата.

Ако се занимаваш со реставрација на мебел или поправка на стари парчиња, оваа алатка ти овозможува ефикасно да вежбаш нови дупки за шарките за да обезбедиш стабилно и сигурно затворање на вратата.

За правење нови парчиња мебел, како што се ормари, плакари, висеќи полици и сл., овој локатор на дупки за дрво ја обезбедува потребната прецизност и стабилност при поставување на шарките на вратите, што резултира со висококвалитетни готови производи.

За професионални столари или столарски работилници, оваа алатка е незаменлива опрема која овозможува брзо, прецизно и сигурно дупчење на дупките на шарките, со што се подобрува продуктивноста и квалитетот на услугата.

Технички карактеристики:

  • Материјал: нерѓосувачки челик;
  • Големина на шарки: прибл. 35 mm;
  • Отвор на затегач: 15-25мм.