Шаблон за бетонска патека – камен

800.00 ден

Шаблон за бетонска патека – камен

Шифра 2518

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 2518 Ознаки:

Опис

Калап за изработка на патека во двор, во градина.

Лесен за употреба, само се полни со бетон, се израмнува горниот дел и веднаш се отстранува.

Изработена од квалитетна индустриска пластика

Димензии 43 x 43 x 4 cm