Попуст!

Масажер за лакт, рамо и колено со греење

Original price was: 1,490.00 ден.Current price is: 1,090.00 ден.

Масажер за лакт, рамо и колено со греење

Шифра 4129

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4129 Ознаки:

Опис

Масажерот обезбедува моќна масажа со вибрации, помага во намалување на болките во зглобовите, ја зголемува циркулацијата на крвта, ја намалува вкочанетоста.

Напредната функција на загревање, дополнително ги намалува грчевите во мускулите и ја намалува болката.

Ергономскиот дизајн совршено се вклопува околу вашето рамо, лакт или колено.

Има вградени батерии кои се полнат и е целосно пренослив, може да го користите додека се движите низ домот.

Има тајмер со кој може да го подесите времето на терапијата на 5, 10 или 15 мин по што автоматски се исклучува.

Видео: https://www.youtube.com/watch?v=pFhoMwQ_-60