Електрична скара 1300 w

1,690.00 ден

Електрична скара 1300 w

Шифра 3331

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3331 Ознаки:

Опис

Електрична скара со место за чување на испечената храна со стаклен поклопец

Нелеплива површина лесна за чистење и одржување

Димензии 42 x 27 x 11 cm