Професионална машинка за домашни миленици – Gemei GM-1023

990.00 ден

Професионална машинка за домашни миленици – Gemei GM-1023

Шифра 4704

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4704 Ознака:

Опис

Моќна машинка за домашни миленици со низок шум со 4 заменливи чешли за различни должини на сечење.

Бр. 1: 1/8 инчи 3 мм, бр. 2: 1/4 инчи 6 mm, бр. 3: 3/8 инчи 10 mm, бр. 4: 1/2 инчи 13 мм

Има ножеви од нерѓосувачки челик кои гарантираат долг работен век и се опремени со моќен мотор со висока ефикасност и низок шум.

Ергономска и нелизгачка рачка. Вистински сет за домашни миленици. Сè во практично спакувано во пластично куќиште кое може да се затвара. Покрај чешлите ќе најдете и практични ножици, четка и чешел од челик, масло и четка за подмачкување.

Работа 220V-240V 50/60Hz

Ширина на ножот: 4 cm

Тежина 600 gr

Моќност 10 W

Видео: https://www.youtube.com/watch?v=3COFsW8BbG0