Градинарско црево – 15 М

2,290.00 ден

Градинарско црево – 15 М

Шифра 4406

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4406 Ознаки:

Опис

Повеќенаменска макара со градинарско црево од 15 метри за миење автомобили, наводнување на растенијата, испирање на тоалетот, миење на подот, чистење на прозорци и врати.
Прилагодете го притисокот на водата со вртење на млазницата, макарата за градинарско црево има 7 различни шеми на прскање – силна директна форма, дожд од прскалки, облик на магла, форма на фина вода, форма на точки, форма на конус.
Макарата за градинарско црево има 2 конектори за адаптер, 3/4″ и 5/8″. Првиот дел е 5/8″ конектор за адаптер. Ако ви треба адаптер од 3/4″, само извадете го првиот дел, тогаш макарата на цревото совршено ќе одговара на вашата славина.
Макарата со градинарско црево може лесно да се складира на ѕидот, доаѓа со подлога за монтирање на ѕид.