Електрична фритеза 6 Л, 2500 вати

2,990.00 ден

Електрична фритеза 6 Л, 2500 вати

Шифра 4189

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4189 Ознаки:

Опис

Електрична фритеза

Моќност 2500 w

Капацитет 6 л

Подесив термостат до 200 степени

Метален капак

Решетка за пржење

Заштита од прегрејување