Флексибилен џогер за чистење на тешко достапни места

390.00 ден

Флексибилен џогер за чистење на тешко достапни места

Шифра 4620

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4620 Ознаки:

Опис

Лесна рачка за свиткување и одвојување – Овој џогер за прашина е дизајниран со лесно свиткување и отстранлива рачка, која ви овозможува лесно да чистите различни места

Технологијата на микрофибер овозможува брзо собирање на прашина, нечистотија и алергени, без напор

Пристап до тешко достапни места – лесно досегнува до аглите кои се тешко достапни или кои не можат нормално да се исчистат

Лесно чистење – Можете да го измиете директно со вода, да го исцедите и се враќа првобитниот мек изглед на микрофибер крпата

Висок квалитет – за повеќекратна употреба

Погоден за употреба во кујни, бањи, итн. Може да се користи за чистење на подови, плочки, тоалети, тапацир, работни површини и сл.

Лесно и ефикасно исчистете ја прашината и нечистотијата во вашиот дом

Уживајте во чиста и свежа средина со помош на овој практичен џогер

Пакувањето содржи: 1 џогер со 1 микрофибер крпа