Масажер за мускули – Fascial Gun KH-740

1,190.00 ден

Масажер за мускули – Fascial Gun KH-740

Шифра 4305

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4305 Ознаки:

Опис

Забрзајте го закрепнувањето на мускулите после тренинг и помогнете си да се ослободите од замор и болка за време на масажата на мускулите.
Дизајниран за одредени области на телото со четири заменливи додатоци и со фреквенции на вибрации на повеќе нивоа, помага во намалување на болката и воспалението и ја подобрува циркулацијата и подвижноста, што го прави разноврсно решение за вашата лична кондиција, релаксација и физиотерапија.
Постојат 5 режими на вибрации кои помагаат да се ублажи болката во мускулите
Опремен со 4 типа на глави за масажа според вашите потреби.
Батерија со голем капацитет, долг животен век до 2 часа.
Низок шум и стабилни вибрации.
Интегриран затворен дизајн, против лизгање.
5 нивоа на брзина
6 нивоа на интензитет на масажа
Моќноста на моторот е 20 вати
Капацитетот на батеријата е 2000 mAh / 12 V
Големина на производот 14X12X4,5cm
ABS пластика + пластичен материјал
Вклучени се 4 глави за масажа
Времето на полнење е 2-3 часа
Излезниот напон е 12 волти.
Интелигентен автоматски притисок