Микрофибер чистач за прашина

490.00 ден

Микрофибер чистач за прашина

Шифра 4457

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4457 Ознаки:

Опис

Четката за прашина е направена од микрофибер материјал и телескопска рачка од не’рѓосувачки челик кој е издржлива и може да се користи долго време.

Лесно чистете ги високите места: бришачот со микрофибер има рачка што може да се протега до 280 cm.

Удобно за држење: Четката за прашина има ергономска рачка што го прави бришењето прашина полесно и попријатно. Силиконскиот врв на рачката не се лизга.

Лесно чистете ги аглите и процепите: со виткана глава од микрофибер, можете да стигнете до секое место и да го исчистите без напор. Само свиткајте го под саканиот агол и уживајте во беспрекорен дом.

Широк опсег на употреба: овој микрофибер бришач може да се справи со секој проблем со прашина од ѕидните светла, внатрешноста на автомобилот, плакарот, работната маса, ролетните, климатизерот, вентилаторот на таванот или таванот.

Технички карактеристики:

  • Материјал: PP + фини влакна + не’рѓосувачки челик;
  • Телескопска рачка: 87-280 cm;
  • Тежина: 234 g.