Четка – фен за стилизирање – Gemei GM-4836

1,290.00 ден

Четка – фен за стилизирање – Gemei GM-4836

Шифра 4486

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com

 

Категорија SKU: 4486 Ознаки:

Опис

Оваа четка на топол воздух содржи 7 различки доатоци за сушење и обликување на косата

Мултифункционален уред за да се направи фризура по ваш вкус

Прилагодување на јачината на температурата

Едноставен и удобен дизајн на уредот, долг кабел за удобно користење и можност за торирање за 360 степени

Минималистички дизајн и мала тежина

Моќност 1200 W

3 поставки на температура

2 брзини на дување