Распрскувач – пиштол за перење автомобили

790.00 ден

Распрскувач – пиштол за перење автомобили

Шифра 4899

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4899 Ознаки:

Опис

Пиштол за перење автомобили може да се прилагоди во паралелна или вертикална насока.

Прилагодлива поддршка за притисок за прскање на пена или вода на вашиот автомобил.

Ефикасен уред кој докажува дека процесот е исто толку лесен како додавање сапун и вода / сапун за миење автомобили по ваш избор во садот и едноставно поврзување на сопственото градинарско црево.

Димензии: 42cm x 11cm x 22cm.

5 приспособливи контроли за пена внесуваат огромни количества воздух во сапунот и водата за да се создаде покривка од густа пена, исто како професионална перална за автомобили.