Држач за метли и џогери

490.00 ден

Држач за метли и џогери

Шифра 4582

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4582 Ознаки:

Опис

Држач за метли и џогери изработен од високо квалитетна пластика со вградени гумирани стеги-држачи кои се прилагодуват на рачките на вашите метли и џогери и не дозволиваат нивно лизгање надолу.

Држачот има 5 позиции за метли и џогери како и 6 дополнителни куки за крпи, ракавици и сл.

На ѕид се прицврстува со заштафување

Димензии: 6.5 x 6.8 x 40 cm