Соларни рефлектори – Aerbes AB-TA135

800.00 ден

Соларни рефлектори – Aerbes AB-TA135

Шифра 4246

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4246 Ознаки:

Опис

Соларен рефлектор со модерен дизајн и функционалност

Се полни со сончева енергија во текот на денот и работи без дополнителна ел. енергија во текот на ноќта

Водоотпорен и отпорен на временски услови

Повеќе различни модови на осветување

Погоден за секој надворешен простор