Сет од 6 соларни светилки

1,190.00 ден

Сет од 6 соларни светилки

Шифра 3454

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Сет од 6 соларни светилки кои се идеална декорација и осветлување за во вашиот двор.

Изработени од квалитетна пластика, водоотпорни, со вграден соларен панел

Работат автоматски, преку ден се полнат и се изгасени, навечер сами се вклучуваат