Соларна лед светилка – лажна камера

990.00 ден

Соларна лед светилка – лажна камера

Шифра 3302

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 3302 Ознаки:

Опис

Соларна лед светилка во вид на камера

Моќност 20 W

Сензор за движење со кој се активира светлото

Водоотпорна