Сет од 17 алатки со батериска светилка

790.00 ден

Сет од 17 алатки со батериска светилка

Шифра 4319

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4319 Ознаки:

Опис

Сет алатки спакувани во функционална батериска светилка

Димензии 20x10x14 cm

Батериската светилка работи на батерии