Професионален распрскувач на боја

1,150.00 ден

Професионален распрскувач на боја

Шифра 2501

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 2501 Ознаки:

Опис

Оптимален работен притисок: 3-4 бари

Ширина на распрскување: 24 см

Капацитет на резервоар за боја: 600 мл

Се приклучува на компресор