Kараоке звучник 6.5″ – ZQS6117

1,600.00 ден

Kараоке звучник 6.5″ – ZQS6117

Шифра 6025

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 6025 Ознаки:

Опис

Приклучок за УСБ мемориски стик

Слот за мемориска картица

ФМ приемник

Далечински управувач

Можност за поврзување со мобилен телефон, компјутер, лаптоп, мп3 плеер …