Караоке звучник ZQS12106S – 12″

3,290.00 ден

Караоке звучник ZQS12106S – 12

Шифра 6040

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Големина на звучник 12 инчи со еден безжичен микрофон

Приклучок за УСБ мемориски стик

Слот за мемориска картица

ФМ приемник

Далечински управувач

Можност за поврзување со мобилен телефон, компјутер, лаптоп, мп3 плеер преку bluetooth

Литиум-јонска батерија од 4500 mAh, 3.7 V

Моќност 30 W

Димензии: 37x35x 57 cm