Безжичен караоке звучник 12″ – Kimiso QS-1298

3,400.00 ден

Безжичен караоке звучник 12″ – Kimiso QS-1298

Шифра 6067

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Нема на залиха

Категорија SKU: 6067 Ознаки:

Опис

Големина на звучник 12 инчи

Приклучок за УСБ мемориски стик

Слот за мемориска картица

ФМ радио приемник

Далечински управувач

Безжичен микрофон

Можност за поврзување со мобилен телефон, компјутер, лаптоп, мп3 плеер …

Димензии: 38 x 34 x 56 cm

Излезна моќност: 25 W