Попуст!

Безжичен караоке звучник 15 ” KTS – 1666

Original price was: 5,390.00 ден.Current price is: 4,990.00 ден.

Безжичен караоке звучник 15 ” KTS – 1666

Шифра 6069

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 6069 Ознаки:

Опис

Безжичен караоке звучник 15″ со безжичен микрофон

Приклучок за УСБ мемориски стик

Слот за мемориска картица

ФМ радио приемник

Далечински управувач

Можност за поврзување со мобилен телефон, компјутер, лаптоп, мп3 плеер …

Телескопска рачка и тркала за полесно движење

Потенциометри за високи и ниски тонови

Литиумска батерија 1800 mAh

Димензии: 45 x 37 x 64 cm

Излезна моќност RMS 40 W

Звучна моќност PMPO 120 W