Звучници за во автомобил TS – 1685

1,100.00 ден

Звучници за во автомобил TS – 1685

Шифра 6008

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 6008 Ознаки:

Опис

Model: TS-1685

Material: Metal + Magnet + Plastic

Color: Black

Applicable Models: Universal

Voltage: 12 V

Distortion: Less Than 1%

Impedance: 4 Ω

Response Frequency: 60Hz-20KHz

Maximum Power: 500W

Size: 17 cm