Безжичен караоке звучник 15 ” ZQS15109

3,990.00 ден

Безжичен караоке звучник 15 ” ZQS15109

Шифра 4588

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4588 Ознаки:

Опис

Безжичен караоке звучник 15″ со жичан микрофон

Приклучок за УСБ мемориски стик

Слот за мемориска картица

ФМ радио приемник

Далечински управувач

Можност за поврзување со мобилен телефон, компјутер, лаптоп, мп3 плеер …

Телескопска рачка и тркала за полесно движење

Потенциометри за високи и ниски тонови

Литиумска батерија 1800 mAh

Димензии: 40 x 37 x 69 cm

Излезна моќност RMS 40 W