Безжичен караоке звучник 12” KTS – 1519

4,400.00 ден

Безжичен караоке звучник 12” KTS – 1519

Шифра 6072

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Големина на звучник 12 инчи

Приклучок за УСБ мемориски стик

Слот за мемориска картица

ФМ приемник

Далечински управувач

Безжичен микрофон

Можност за поврзување со мобилен телефон, компјутер, лаптоп, мп3 плеер …

Излезна моќност 40W

Димензии: 40x33x54 cm