Безжичен караоке звучник LN-32

690.00 ден

Безжичен караоке звучник LN-32

Шифра 6070

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 6070 Ознаки:

Опис

Безжичен караоке звучник со жичан микрофон

Слот за мемориска картичка, СД картичка, bluetooth поврзување

Димензии:22  x 15 x 9 cm

Далечински управувач

ФМ радио