Дрвен масажер – ролер за стапала

320.00 ден

Дрвен масажер – ролер за стапала

Шифра 4324

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 4324 Ознаки:

Опис

Едноставен за употреба, лесен и пренослив

За масажа на двете стапала истовремено

Ефективно се бори против стресот, болки во мускулите или уморни нозе, го олеснува артритисот, остеоартритисот, шилец (трн) во пета итн.

Дизајниран да ве ослободува од напнатоста преку лесно триење на стапалата во правец напред-назад преку ролерот

Ја забрзува циркулацијата на крвта во стапалата

Ја намалува болката и заморот по напорниот ден

Врши стимулација на виталните точки кои се наоѓаат на стапалата, со што се зајакнува имунолошкиот систем, се релаксира и одмора целото тело

Изработен од исклучително тврдо и издржливо буково дрво

Не се лизга на подот за време на третманот

Без разлика дали сте дома или во канцеларија – уживајте каде и да сте