Рачен туш за тоалетна школка

990.00 ден

Рачен туш за тоалетна школка

Шифра 4670

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
    • На e-mail: info@mkmarket.mk
                          info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

Совршен за одржување на беспрекорна хигиена! Овој иновативен хигиенски додаток овозможува темелно чистење по користењето на тоалетот, обезбедувајќи неспоредливо чувство на свежина и чистота.

Рачниот туш овозможува темелно и посвежо чистење по користењето на тоалетот, обезбедувајќи чувство на максимална хигиена.

Користењето тоалет туш ја намалува потребата од користење на големи количини тоалетна хартија, што е подобро за животната средина и заштедува пари.

Оваа хигиенска алатка е прилагодлива и лесна за употреба, овозможувајќи ти да го прилагодиш притисокот на водата според твоите потреби.

Покрај личната хигиена, овој рачен туш може да се користи и за миење на тоалетната школка и други површини, што го прави повеќенаменски додаток за твојот тоалет.

Рачниот туш е идеален за подобрување на личната хигиена по користењето на тоалетот, обезбедувајќи темелно и свежо чистење.

Технички карактеристики:

Максимална должина на црево: 2M;

Материјал: нерѓосувачки челик, гума.

Пакетот вклучува:

1 x млазница;

1 x црево;

1 x држач за на ѕид

1 x комплет потребни додатоци за приклучување на постоечка водоводна инсталација