Спа туш рачка со филтер и двоен притисок

590.00 ден

Спа туш рачка со филтер и двоен притисок

Шифра 3798

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com

Опис

1. Панел од нерѓосувачки челик, фин проток на вода, двојно зголемување на притисокот на водата.
2. Вградени двојни турбо пропелери, ротирачко засилување, целосно мешање на изворите на топла и ладна вода за да се подобри ефектот на преполнување.
3. Иновативен дизајн на школка, капа за вода од 90°, преклопен заден капак може да се користи како четка за грб, што е интимно и практично.
4. Неткаен филтер елемент со висока густина, филтер за нечистотија.
5. Отстранлив дизајн за редовно чистење на главата за туширање.

Спецификации:
Материјал: ABS
Големина: 8,5*23cm (по превиткување)
Боја: проѕирна, сребрена