Потопна пумпа за вода

1,890.00 ден

Потопна пумпа за вода

Шифра 2507

Нарачај го производот директно на :

  • Телефон: 071 713 153 или 079 344 285
  • Viber:  071 713 153 или 079 344 285
  • Chat на веб страната
  • Во inbox
  • На e-mail: info@mkmarket.mk
                        info.mkmarket.mk@gmail.com
Категорија SKU: 2507 Ознаки:

Опис

Потопна пумпа за вода со моќност 600 W

1200 литри вода на час

Висина на испумана вода до 90 м